mobile logo

Paslaugos

Mes esame sudėtingų įrengimų ir mašinų gamybos įmonė.

gamybos partnerisJūsų įrengimams/mašinoms

Konstravimas

Mes siūlome konstravimo paslaugas – pradedant nuo konstravimo užduoties suformulavimo ir pabaigiant gamybos brėžiniais. Mūsų inžinieriai yra patyrę gamybos ekspertai galintys pasiūlyti ir patarti kaip pakeisti konstrukciją ir pasiekti gamybos kaštų efektyvumą.

Mūsų inžinieriai dirba su Creo ir SolidWorks CAD sistemomis.

Gamyba

Mūsų yra virš 240 specialistų, taip pat turime patikimą partnerių tinklą Lietuvoje, kur pilnai kontroliuojame kokybę ir gamybos terminus.

Pristatymas ir testavimas

Mūsų surinktą ir testuotą įranga galime išrinkti ir pristatyti galutiniam užsakovui.

Mūsų patyrusi surinkimo komanda iškilus poreikiui gali surinkti įrengimus galutiniame taške ir užtikrinti sklandų įrangos veikimą, bei darbą.

Projektų valdymas

Gamybos planas, gamybos progreso raportavimas ir numatomų kąštų pateikimas yra vykdomas ir užtikrinamas mūsų Projektų vadovų.

Atsakingas Projektų vadovas taip pat yra ir pagrindinis kontaktas klientui viso projekto metu.

Mes esame atsakingi už pilną projekto įvykdymą ir pristatymą laiku.

Tiekimo grandinės valdymas

Mes galime valdyti ir užtikrinti sklandžią tiekimo grandinę savo klientams įtraukiant medžiagų ir komponentų pirkimą, surinkimą ir instaliaciją.

Gamybos paslaugos: paruošos, suvirinimas, apdirbimas, padengimas ir surinkimas.

mūsų galimybės

Mes turime staklių rinkinį, kuris užtikrina aukščiausius rezultatus klientams.
Vykdydami savo veiklą stengiamės užtikrinti pusiausvyrą tarp aplinkos išsaugojimo, visuomenės poreikių patenkinimo bei įmonės verslo plėtros.
Arginta Engineering

Jūs aprūpintiMes kuriame vertę klientams

Mes specializuojamės nestandartinių įrengimų gamyboje. Neturėdami savo prekinio ženklo mes parduodame gamybos laiką (valandas). Mes siūlome atvirą ir sklandžią kainodarą paremtą reikiamomis valandomis gamyboje. Po gamybos laikų įvertinimo kiekvienoje operacijoje ir žinomo valandinio įkainio mes galime pasiūlyti tikslų kainų lygį produkto gamybai. Dirbdami šiuo metodu mes galime pasidalinti savo sukaupta patirtimi su klientu ir rasti palankų sprendimą.